chimaera تاریخی لرستان شهرستان سلسله تصاویر بی نظیر

chimaera: تاریخی لرستان شهرستان سلسله تصاویر بی نظیر طبیعت منحصر به فرد سلسله بهشت لرستان گردشگری و جاذبه توریستی لرستان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی حضور مجدد مسئولان اطلاعات و سپاه در مجلس جهت بررسی ابعاد ماجرا ، جرم فعالان محیط‌زیست جاسوسی بود؟

رییس فراکسیون محیط زیست مجلس با اشاره به بیانات یک نماینده مجلس مبنی بر اینکه جرم فعالان محیط‌زیست جاسوسی نبوده، از برگزاری نشست کمیسیون امنیت با حضور توامان مس

حضور مجدد مسئولان اطلاعات و سپاه در مجلس جهت بررسی ابعاد ماجرا ، جرم فعالان محیط‌زیست جاسوسی بود؟

جرم فعالان محیط زیست جاسوسی بود؟/حضور مجدد مسئولان اطلاعات و سپاه در مجلس جهت بررسی ابعاد ماجرا

عبارات مهم : امنیت

رییس فراکسیون محیط زیست مجلس با اشاره به بیانات یک نماینده مجلس مبنی بر اینکه جرم فعالان محیط زیست جاسوسی نبوده، از برگزاری نشست کمیسیون امنیت با حضور توامان مسئولان وزارت اطلاعات و سپاه خبر داد.

ایلنا نوشت:محمدرضا تابش با اشاره به آخرین اوضاع فعالان محیط زیستی بازداشت شده، به آزادی چند نفر از این بازداشت شدگان در روزهای اخیر اشاره کرد و گفت: خوشبختانه نسبت به قبل، گشایشی در اوضاع بعضی از این بازداشت شدگان و فعالان محیط زیست انجام شده است ولی راجع به باقی بازداشت شدگان خبر چندانی نیست.

وی در عین حال به برگزاری نشست اخیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با حضور وزیر و مسئولان وزارت اطلاعات جهت پیگیری به عنوان بازداشت فعالان محیط زیست پرداخت و در این رابطه یادآور شد: درپی برگزاری نشست اخیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با مسئولان وزارت اطلاعات، آقای محمود صادقی نماینده پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر این جلسه را مبنی بر این که عنوان اتهام این افراد جاسوسی نبوده هست، اعلام کرد.

حضور مجدد مسئولان اطلاعات و سپاه در مجلس جهت بررسی ابعاد ماجرا ، جرم فعالان محیط‌زیست جاسوسی بود؟

نماینده اصلاح طلب مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: بنابر شنیده های بنده در پی برگزاری این جلسه، قرار شد کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با برگزاری نشستی دیگر با حضور توامان مسئولان وزارت اطلاعات و همچنین سپاه پاسداران ابعاد متفاوت این مسئله را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد.

نایب رییس نخست فراکسیون امید مجلس همچنین ضمن استقبال از این تصمیم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طبیعتاً درصورتی که این اتفاق میسر شود و چنین جلسه ای برگزار شود، مناسبت مبارکی خواهد بود و مسئولان هر دو دستگاه در یک دستگاه استدلال های خود را بیان می کنند و در آن صورت مجلس تصمیم گیری خواهد کرد و نمایندگان نیز قضاوت می کنند.

رییس فراکسیون محیط زیست مجلس با اشاره به بیانات یک نماینده مجلس مبنی بر اینکه جرم فعالان محیط‌زیست جاسوسی نبوده، از برگزاری نشست کمیسیون امنیت با حضور توامان مس

این نماینده مجلس در عین حال با اشاره به نگرانی بعضی خانواده های بازداشت شدگان تاکید کرد: ما در طول این مدت ارتباط تنگاتنگی با خانواده های این فعالان محیط زیست بازداشت شده است داشتیم و از طرق متفاوت با آن ها مرتبط بودیم. در این مدت مطالبات و درخواست های این خانواده ها را به مسئولان انتقال یافته کرده و از این بعد نیز وظایف خود را در این رابطه انجام خواهیم داد و جا دارد از مسئولان اطلاعات سپاه نیز تقدیر و قدردانی داشته باشیم؛ آیا که مجموعه درخواست های خانواده ها اعم از درخواست ملاقات و مسائلی از این دست، با همکاری خوب مسئولان اطلاعات سپاه محقق شده است است.

واژه های کلیدی: امنیت | سیاست | بازداشت | برگزاری | مسئولان | کمیسیون | اطلاعات | خانواده | وزارت اطلاعات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog