chimaera تاریخی لرستان شهرستان سلسله تصاویر بی نظیر

chimaera: تاریخی لرستان شهرستان سلسله تصاویر بی نظیر طبیعت منحصر به فرد سلسله بهشت لرستان گردشگری و جاذبه توریستی لرستان

گت بلاگز سیستان و بلوچستان با تمام توان از امنیت و آرامش مردم دفاع می کنیم ، نیروی انتظامی سرباز و گوش به فرمان ولایت است

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی سرباز و گوش به فرمان ولایت است گفت: ما با تمام توان و حضور گسترده در سطح استان، از امنیت و آرامش مردم

با تمام توان از امنیت و آرامش مردم دفاع می کنیم ، نیروی انتظامی سرباز و گوش به فرمان ولایت است

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،سردار حسین رحیمی در جلسه هدایت سیاسی کارکنان انتظامی استان که با حضور مدیر عقیدتی سیاسی شرکت حفاظت اطلاعات ناجا و کارکنان انتظامی در حسینیه امام رضا (ع) ستاد انتظامی استان برگزار شد، گفت: رزمندگان دلاور و پر توان نیروی انتظامی استان پهناور سیستان و بلوچستان ، با تلاش های های شبانه روزی و پای مردی خود، امنیتی را در استان ایجاد کرده اند که طی سال های بعد از انقلاب بی سابقه هست.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: امروز استان سیستان و بلوچستان دارای امنیتی است که مقامات کشوری، این استان را در سال 96 به عنوان مقصد گردشگری کشور معرفی کرده اند و ما شاهد حضور گسترده مسافران در ایام عید به این استان بوده ایم.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با امنیت ایجاد شده است و به لطف خداوند و تلاش های شبانه روزی پلیس، جهت نخستین بار بالغ بر 90 درصد جرایم رخ داده استان کشف شده است و 123 تن انواع مواد مخدر از قاچاقچیان مسلح نیز کشف شده است هست.
سردار رحیمی مبارزه شبانه روزی با گروهک های معاند و تروریست ها را از دیگر برنامه های مهم در سطح نیروی انتظامی استان خواند و بیان داشت: ما با اشراف اطلاعاتی گسترده بر منطقه، موفق شده است ایم که 16 نفر از اعضای گروهک های تروریستی و معاندان را در درگیری های مسلحانه به هلاکت برسانیم.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه ما در مجموعه نیروی انتظامی، سرباز ولایت و گوش به فرمان فرمانده معظم کل قوا هستیم، گفت: ما با تمام توان و حضور گسترده در سطح استان، از امنیت و آرامش مردم با اقتدار و تا پای جان دفاع می کنیم.
سردار رحیمی تصریح کرد: ما در آستانه انتخابات که حرکت بزرگ و باشکوه ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران است قرار داریم و همه باید تلاش کنیم که هماهنگ و همراه ملت شریف باشیم.
این مقام ارشد انتظامی، امنیت، همکاری و سلامت انتخابات را سه مولفه مهم انتخابات خواند و گفت: نیروی انتظامی به این بلوغ و قدرت رسیده که امنیت کامل انتخابات را برقرار نماید و با همکاری 100 درصدی خود و خانواده هایمان در این انتخابات همکاری خواهیم کرد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان، حضور پر شور و همکاری گسترده در انتخابات را بسیار مهم بیان کرد و بیان داشت: هر رای ما مانند تیری است که به قلب کسانی می خورد که نمی خواهند، عزت و افتخار ملت ما را ببینند.

سردار رحیمی گزینش فرد اصلح را یکی دیگر از نکاتی خواند که باید به آن توجه شود و بیان داشت: فرد اصلح کسی است که با ولایت زاویه نداشته باشد و گوش به فرمان ولایت باشد.

عبارات مهم : امنیت

این مقام ارشد انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود به عنوان سلامت انتخابات اشاره کرد و گفت: حفاظت از صندوق ها و شعب اخذ رای و حفاظت از رای دهنگان و دست اندرکاران صندوق اخذ رای از جمله مباحث سلامت انتخابات است که بر عهده ما واقع شده است است و ما با تمام توان به وظایف قانونی خود عمل خواهیم کرد.
انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: امنیت | همکاری | انتظامی | انتخابات | نیروی انتظامی | نیروی انتظامی | فرمانده انتظامی | سیستان و بلوچستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog