chimaera تاریخی لرستان شهرستان سلسله تصاویر بی نظیر

chimaera: تاریخی لرستان شهرستان سلسله تصاویر بی نظیر طبیعت منحصر به فرد سلسله بهشت لرستان گردشگری و جاذبه توریستی لرستان

گت بلاگز ورزشی 1 آرزوی بر باد رفته توتی + 10

هرچند فرانچسکو توتی به عنوان اسطوره “آ اس رم” از دنیا فوتبال خداحافظی کرد ولی رکوردهایی است که وی در کسب آن ها ناکام ماند.

1 آرزوی بر باد رفته توتی + 10

به گزارش خبرنگاردنیای ورزشگروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان،فرانچسکو توتی اسطوره وفادار :آ اس رم” با وجود این که در دنیا فوتبال به عنوان یک اسطوره مطرح است و 28 سال جالوروسی ها را به عنوان نماد وفاداری همراهی کرد و حتی با وجود بیش از 40 سال سن در مسابقه های کالچو حاضر بود ولی نتوانست به رکوردهایی بسیار و قهرمانی های متفاوت در عرصه داخلی و بین المللی دست یابد.
به همین منظور قصد داریم ناکامی های این اسطوره فوتبال دنیا را که کم هم نیستند مورد بررسی قرار دهیم.
1- فرانچسکو توتی با وجود 618 بازی در مسابقه های کالچو و 81 بازی زیاد از سیلویو پیولا اسطوره لاتزیو و برترین گلزن تاریخ کالچو نتوانست به رکورد 274 گل وی برسد و با 24 گل کمتر در رده دوم برترین گلزن تاریخ مسابقه های کالچو نایل شد، وی نزدیک به 80 پنالتی در مسابقه های کالچو به ثمر رساند و نتوانست به این عنوان مهم تاریخی برسد.
2- فرانچسکو توتی در طی 28 سال حضور در تیم “آ اس رم” هیچ عنوان قهرمانی، نایب قهرمانی و حتی حضور در جمع 4 تیم برتر مسابقه های مهم باشگاهی اروپا مانند لیگ قهرمانان اروپا، لیگ اروپا، جام یوفا و جام درجام اروپا کسب نکرد و این در حالیست که دیگر تیم پایتخت یعنی لاتزیو به عنوان های نایب قهرمانی جام یوفا، قهرمانی جام درجام اروپا وسوپر جام اروپا را دست یافته است.
3- فرانچسکو توتی با تیم ملی ایتالیا در مسابقه های جام ملت های اروپا نیز ناکام ماند و حتی در سال 2000 و در آستانه قهرمانی تا دقیقه 90، ناکامی برابر فرانسه را چشید.
4-فرانچسکو توتی از سال 1992 تا سال 2017 میلادی یعنی طی 25 سال متوالی و 24 فصل در کسب اسکودتو ناکام بود و تنها در سال 2001 توانست مزه قهرمانی را با زرشکی پوشان رمی بچشد.

عبارات مهم : اروپا

5-فرانچسکو توتی به علت اصرارش جهت حضور در “آ اس رم”، هیچ گاه نتوانست در سطح بین المللی و اروپایی خود را به عنوان یک بازیکن برتر مطرح کند و در جمع 3 نامزد نهایی توپ طلا قرار بگیرد، هرچند که در بسیاری از فصل ها از حضور در جمع 50 بازیکن برتر از نظر فرانس فوتبال هم ناکام ماند.
6- فرانچسکو توتی در جام جهانی 2002 تلخ ترین لحظات تاریخ فوتبال ایتالیا را برابر کره جنوبی چشید و از بین بردن آتزوری ها را آن هم در مرحله یک شانزدهم نهایی با تمامی وجود حس کرد.
7-فرانچسکو توتی هیچ گاه در جمع گلزن های برتر جام جهانی قرار نگرفت.
8-فرانچسکو توتی هیچ گاه در جمع گلزن های برتر مسابقه های مهم باشگاهی اروپا قرار نگرفت.
9-اسطوره زرشکی پوشان رمی هیچ گاه در جمع گلزن های برتر مسابقه های جام ملت های اروپا قرار نگرفت.
10-توتی با وجود بیش از 40 سال سن حتی در مسابقه های جام حذفی ایتالیا موسوم به کوپا ایتالیا نیز گلزن برتر نبود.
11-فرانچسکو توتی با وجود حضور در آخرین دربی دلاکاپیتاله، شکست تلخ 3 بر یک را با تمامی وجود احساس کرد.
گزارش از علی جواهرچی

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اروپا | اسطوره | فوتبال | مسابقه | ایتالیا | لیگ قهرمانان اروپا | ناکامی های فرانچسکو توتی | بازنشستگی توتی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog